Otwórz menu

Ubezpieczenia podróżne i NNW Olsztyn

Ubezpieczenia podróżne i NNW

Wyjazd na wakacje powinien wiązać się wyłącznie z przyjemnościami. Niestety, los nie zawsze sprzyja wycieczkowiczom, jak i osobom wyjeżdżającym w podróże służbowe. Aby mieć pewność, że nie zostaniemy bez pomocy w niespodziewanej sytuacji i że zabezpieczone będzie zarówno nasze zdrowie i życie, jak i mienie oraz finanse, warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową. 

Ubezpieczenia turystyczne i podróżne

Najczęściej podczas zakupu wycieczki biuro podróży oferuje od razu jej ubezpieczenie. Należy dokładnie zapoznać się z warunkami umowy ubezpieczeniowej i w razie wątpliwości skontaktować się z agentem, który może zaoferować opcję znacznie lepiej dopasowaną do naszych potrzeb.

Zakup niestandardowej polisy powinni rozważyć np. amatorzy sportów ekstremalnych – popularne ubezpieczenia najczęściej nie obejmują wypadków powstałych w trakcie ich uprawiania. Jeśli wybieramy się w podróż z nartami, rowerem lub innym sprzętem, warto ubezpieczyć go na wypadek zniszczenia lub kradzieży.

Jeśli natomiast podróżujesz samochodem który nie posiada AC, możesz również wybrać krótkoterminową polisę pokrywającą koszty naprawy czy holowania.

Polisa NNW na wakacjach

Każde ubezpieczenie turystyczne obejmuje przede wszystkim osoby wybierające się w podróż. Pozwala to np. na transport medyczny z innego kraju (także transport zwłok w przypadku śmierci) czy na pokrycie kosztów opieki lekarskiej i pielęgniarskiej.

Ponadto warto rozważyć także ubezpieczenie podróżne NNW. W przeciwieństwie do standardowej polisy turystycznej, obejmuje nie tylko koszty krótkotrwałego leczenia i transportu, ale także konsekwencje wypadku, jaki niestety może przydarzyć się również na wakacjach czy na wyjeździe służbowym. Ubezpieczenie NNW podróżne umożliwi zakup leków i pomocy medycznych i opłacenie rehabilitacji czy opieki długoterminowej. Ponadto zapewni wypłatę odszkodowania adekwatnego do procentu uszczerbku na zdrowiu.

Zakres ubezpieczenia turystycznego i NNW najlepiej przedyskutować z agentem, który podpowie najbardziej optymalne rozwiązania.

Masz pytania na temat ubezpieczeń?

Skontaktuj się z nami

phone

Zadzwoń do nas i zapytaj o ubezpieczenie

tel. 123 456 789

envelope

Napisz do nas w sprawie ubezpieczenia

kontakt@ubezpieczenia-olsztyn.pl

map

Odwiedź nasze biuro ubezpieczeń

ul. Kopernika 1023, 10-900 Olsztyn

Zamknij menu