Otwórz menu

O firmie

ubezpieczenie podrozne olsztyn

Poszukujesz profesjonalistów w dziedzinie ubezpieczeń, którzy pomogą dobrać ubezpieczenia obowiązkowe i dodatkowe obejmujące różne dziedziny życia i pracy zawodowej? Chcesz uzyskać indywidualną poradę i ofertę rzeczywiście dopasowaną do twoich potrzeb, a nie kolejny automatyczny ranking nie dający możliwości rozważenia niestandardowych opcji? Interesuje cię szeroki zakres ochrony a jednocześnie nie chcesz niepotrzebnie przepłacać? Potrzebujesz wsparcia w poruszaniu się w gąszczu przepisów dotyczących ubezpieczeń?

Doskonale trafiłeś! Ubezpieczenia Olsztyn to miejsce, w którym dobierzemy polisę wsłuchując się w twoje potrzeby – szybko, profesjonalnie i w rozsądnej cenie. 

Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu

Naszym atutem jest wybór różnego rodzaju ubezpieczeń, zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Kompleksowy katalog produktów pozwoli ci skroić ofertę na miarę twoich faktycznych potrzeb.

Pomożemy w wyborze najtańszego i optymalnego ubezpieczenia samochodu – OC i AC. Zaoferujemy polisę dla domu lub mieszkania, także w sytuacji gdy dopiero starasz się o kredyt hipoteczny. Zadbamy o twój komfort psychiczny i wsparcie dla ciebie i twoich bliskich na wypadek choroby lub śmierci, także gdy potrzebne będzie długotrwałe leczenie i rehabilitacja.

Będziemy o ciebie dbać w każdym zakątku świata – zaoferujemy dopasowane do twoich potrzeb ubezpieczenie podróżne, dla turystów podróżujących z rodzinami i dla pracowników na wyjazdach służbowych.

Będziemy wspierać twój biznes. Przedstawimy w sposób prosty i zrozumiały zakres oferowanych ubezpieczeń firmowych i finansowych, zarówno obowiązkowych, jak i dobrowolnych, szczególnie zalecanych w czasach niestabilności rynkowej. Zaoferujemy benefity dla pracowników w postaci ubezpieczeń grupowych. Pomożemy także wybrać polisę, jeśli jesteś rolnikiem prowadzącym duże i profesjonalne lub małe rodzinne gospodarstwo.

Fachowe doradztwo ubezpieczeniowe

Ubezpieczamy bo znamy się na tym. Zależy nam na zadowoleniu klienta i na jego spokoju w razie wystąpienia niepożądanych sytuacji. Chętnie odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę uszytą na miarę.

Nie wierz nam na słowo – sprawdź nas! Zachęcamy do kontaktu.

Masz pytania na temat ubezpieczeń?

Skontaktuj się z nami

phone

Zadzwoń do nas i zapytaj o ubezpieczenie

tel. 123 456 789

envelope

Napisz do nas w sprawie ubezpieczenia

kontakt@ubezpieczenia-olsztyn.pl

map

Odwiedź nasze biuro ubezpieczeń

ul. Kopernika 1023, 10-900 Olsztyn

Zamknij menu